PMFST
Rezervacije dvorana
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
sij
velj
ožu
tra
svi
lip
srp
kol
ruj
lis
stu
pro
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Odjel
Amfiteatri 3F
Biologija
FESB
Fizika
Forenzika
Informatika
Kemija
Matematika
Politehnika
Zajedničke dvorane
Dvorane
3F-A0-1 (PMF)
3F-A0-2 (KTF)
3F-A0-3 (PFST)
3F-A1-1 (PMF)
3F-A1-2 (PFST)
3F-A1-3 (PFST)
listopada 2020
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
studenoga 2020
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
prosinca 2020
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
studenoga 2020 - Amfiteatri 3F - 3F-A0-1 (PMF)
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
1
2
08:00~09:00 Napredni modeli nastave / P - 79675
09:00~10:00 Napredni modeli nastave / S - 79675
10:00~12:00 Strukture podataka i algoritmi / P - 79282
12:00~14:00 Uvod u računarstvo / P - 79242
14:00~16:00 Opća zoologija / P - 133973
16:00~19:00 Tehnička mehanika i čvrstoća / P - 79738
19:00~====> Tehnička mehanika i čvrstoća / A - 79738
3
08:00~10:00 Histologija / P - 133977
10:00~12:00 Uvod u umjetnu inteligenciju / P - 79324
12:00~14:00 Genetika / P - 133979
15:00~17:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 172985
17:00~====> Rezervacija za SOSM - Roguljić
4
08:00~10:00 Matematika / P - 133974
10:00~12:00 Grafičko komuniciranje i dizajn I / P - 144691
14:00~15:00 Sociologija znanosti / P - 60523
15:00~16:00 Sociologija znanosti / S - 60523
16:00~18:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 173165
18:00~19:00 Sociologija odgoja i obrazovanja / P - 133963
19:00~====> Sociologija odgoja i obrazovanja / S - 133963
5
08:00~10:00 Psihologija odgoja i obrazovanja I / P - 79106
10:00~12:00 Didaktika / P - 79107
12:00~14:00 Didaktika / S - 79107
14:00~15:00 Opca i anorganska kemija / P - 201554
6
08:00~10:00 Biokemija I / P - 61086
10:00~11:00 Biokemija I / S - 61086
11:00~13:00 Matematika / A - 133974
14:00~16:00 1.parc.ispit OK1
16:00~17:00 Opća i anorganska kemija
17:00~====> Rezervacija za SOSM - Roguljić
7
8
9
08:00~09:00 Napredni modeli nastave / P - 79675
09:00~10:00 Napredni modeli nastave / S - 79675
10:00~12:00 Strukture podataka i algoritmi / P - 79282
12:00~14:00 Uvod u računarstvo / P - 79242
14:00~16:00 Opća zoologija / P - 133973
16:00~19:00 Tehnička mehanika i čvrstoća / P - 79738
19:00~====> Tehnička mehanika i čvrstoća / A - 79738
10
08:00~10:00 Histologija / P - 133977
10:00~12:00 Uvod u umjetnu inteligenciju / P - 79324
12:00~14:00 Genetika / P - 133979
15:00~17:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 172985
17:00~====> Rezervacija za SOSM - Roguljić
11
08:00~10:00 Matematika / P - 133974
10:00~12:00 Grafičko komuniciranje i dizajn I / P - 144691
14:00~15:00 Sociologija znanosti / P - 60523
15:00~16:00 Sociologija znanosti / S - 60523
16:00~18:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 173165
18:00~19:00 Sociologija odgoja i obrazovanja / P - 133963
19:00~====> Sociologija odgoja i obrazovanja / S - 133963
12
08:00~10:00 Psihologija odgoja i obrazovanja I - kolokvij
10:00~12:00 Didaktika / P - 79107
12:00~14:00 Didaktika / S - 79107
14:00~15:00 Opca i anorganska kemija / P - 201554
18:00~====> Rezervacija za SOSM - Roguljić
13
08:00~10:00 Biokemija I / P - 61086
10:00~11:00 Biokemija I / S - 61086
11:00~13:00 Matematika / A - 133974
14:00~15:00 Rezervacija za test Zaštite na radu
14
15
16
09:00~11:00 mmf1 ispit
12:00~14:00 elektrodinamika 1
17
09:00~11:00 Prvi parcijalni ispit OiA kemija
12:00~14:00 Parcijalni kolokvij 1 - Genetika
18
19
10:00~12:00 1.parc.ispit OrgK
12:00~14:00 Evolucija- kolokvij 1 (Puizina)
15:00~17:00 UMLiTS-prvi kolokvij
18:00~====> Matematika (1.kolokvij)
20
10:00~13:00 Kolokvij iz Opće fizike I
13:00~15:00 1. kolokvij FČS
16:00~18:00 MAT1-prvi kolokvij
21
10:00~12:00 ML - kolokvij
12:00~16:00 KDMA
22
23
14:00~16:00 Opća zoologija
24
17:00~====> Rezervacija za SOSM - Dadić
25
16:00~19:00 Ispit -NM
26
08:00~09:00 parcijalni biokemija III
27
10:00~12:00 PzIO
16:00~====> Rezervacija za SOSM - Dadić
28
09:00~11:00 Drugi kolokvij OM
29
30
08:00~09:00 Napredni modeli nastave / P - 79675
09:00~10:00 Napredni modeli nastave / S - 79675
12:00~14:00 Uvod u programsko inženjerstvo / P - 79554
14:00~16:00 Opća zoologija / P - 133973
16:00~19:00 Tehnička mehanika i čvrstoća / P - 79738
19:00~====> Tehnička mehanika i čvrstoća / A - 79738
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
Ostalo
Raspored
Dan:
stu 06
|
stu 07
|
stu 08
|
stu 09
|
stu 10
|
stu 11
|
[
stu 12
]
|
stu 13
|
stu 14
|
stu 15
|
stu 16
|
stu 17
|
stu 18
|
stu 19
Tjedan:
lis 12
|
lis 19
|
lis 26
|
stu 02
|
[
stu 09
]
|
stu 16
|
stu 23
|
stu 30
|
pro 07
Mjesec:
ruj 2020
|
lis 2020
|
[
stu 2020
]
|
pro 2020
|
sij 2021
|
velj 2021
|
ožu 2021
|
tra 2021
|
svi 2021