PMFST
Rezervacije dvorana
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
sij
velj
ožu
tra
svi
lip
srp
kol
ruj
lis
stu
pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Odjel
Amfiteatri 3F
Biologija
FESB
Fizika
Forenzika
Informatika
Kemija
Matematika
Politehnika
Zajedničke dvorane
Dvorane
3F-A0-1 (PMF)
3F-A0-2 (KTF)
3F-A0-3 (PFST)
3F-A1-1 (PMF)
3F-A1-2 (PFST)
3F-A1-3 (PFST)
prosinca 2018
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
siječnja 2019
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
veljače 2019
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
siječnja 2019 - Amfiteatri 3F - 3F-A0-1 (PMF)
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
1
08:00~10:00 Napredne arhitekture računala / P - 147912
10:00~12:00 Uvod u umjetnu inteligenciju / P - 79324
12:00~16:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 172985
16:00~18:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 173165
2
10:00~11:00 Osnove biokemije / S - 134015
11:00~13:00 Biokemija I / P - 61086
13:00~14:00 Biokemija I / S - 61086
14:00~15:00 Sociologija znanosti / P - 60523
15:00~16:00 Sociologija znanosti / S - 60523
18:00~19:00 Sociologija odgoja i obrazovanja / P - 133963
19:00~====> Sociologija odgoja i obrazovanja / S - 133963
3
08:00~10:00 Psihologija odgoja i obrazovanja I / P - 79106
10:00~12:00 Didaktika / P - 79107
12:00~14:00 Didaktika / S - 79107
4
5
6
7
08:00~10:00 Programiranje I / P - 79243
10:00~12:00 Strukture podataka i algoritmi / P - 79282
12:00~14:00 Programiranje I / P - 79243
14:00~16:00 Osnove elektrotehnike i elektronike / P - 172983
17:00~19:00 Osnove elektronike I / P - 79386
8
08:00~10:00 Napredne arhitekture računala / P - 147912
10:00~12:00 Uvod u umjetnu inteligenciju / P - 79324
12:00~16:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 172985
16:00~18:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 173165
9
10:00~11:00 Osnove biokemije / S - 134015
11:00~13:00 Biokemija I / P - 61086
13:00~14:00 Biokemija I / S - 61086
14:00~15:00 Sociologija znanosti / P - 60523
15:00~16:00 Sociologija znanosti / S - 60523
18:00~19:00 Sociologija odgoja i obrazovanja / P - 133963
19:00~====> Sociologija odgoja i obrazovanja / S - 133963
10
08:00~10:00 Psihologija odgoja i obrazovanja I / P - 79106
10:00~12:00 Didaktika / P - 79107
12:00~14:00 Didaktika / S - 79107
11
10:00~12:00 nadoknada KF1
12:00~14:00 OEE kolokvij 2
16:00~====> Dopunsko obrazovanje
12
09:00~16:00 Dopunsko obrazovanje
13
14
08:00~10:00 Programiranje I / P - 79243
10:00~12:00 Strukture podataka i algoritmi / P - 79282
12:00~14:00 Programiranje I / P - 79243
14:00~16:00 Osnove elektrotehnike i elektronike / P - 172983
17:00~19:00 Osnove elektronike I / P - 79386
15
08:00~10:00 Napredne arhitekture računala / P - 147912
10:00~12:00 Uvod u umjetnu inteligenciju / P - 79324
12:00~16:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 172985
16:00~18:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 173165
16
10:00~11:00 Osnove biokemije / S - 134015
11:00~13:00 Biokemija I / P - 61086
13:00~14:00 Biokemija I / S - 61086
14:00~15:00 Sociologija znanosti / P - 60523
15:00~16:00 Sociologija znanosti / S - 60523
18:00~19:00 Sociologija odgoja i obrazovanja / P - 133963
19:00~====> Sociologija odgoja i obrazovanja / S - 133963
17
08:00~10:00 Psihologija odgoja i obrazovanja I / P - 79106
10:00~12:00 Didaktika / P - 79107
12:00~14:00 Didaktika / S - 79107
18
16:00~====> Dopunsko obrazovanje
19
09:00~16:00 Dopunsko obrazovanje
20
21
08:00~10:00 Programiranje I / P - 79243
10:00~12:00 Strukture podataka i algoritmi / P - 79282
12:00~14:00 Programiranje I / P - 79243
14:00~16:00 Osnove elektrotehnike i elektronike / P - 172983
17:00~19:00 Osnove elektronike I / P - 79386
22
08:00~10:00 Napredne arhitekture računala / P - 147912
10:00~12:00 Uvod u umjetnu inteligenciju / P - 79324
12:00~16:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 172985
16:00~18:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 173165
23
10:00~11:00 Osnove biokemije / S - 134015
11:00~13:00 Biokemija I / P - 61086
13:00~14:00 Biokemija I / S - 61086
14:00~15:00 Sociologija znanosti / P - 60523
15:00~16:00 Sociologija znanosti / S - 60523
18:00~19:00 Sociologija odgoja i obrazovanja / P - 133963
19:00~====> Sociologija odgoja i obrazovanja / S - 133963
24
08:00~10:00 Psihologija odgoja i obrazovanja I / P - 79106
10:00~12:00 Didaktika / P - 79107
12:00~14:00 Didaktika / S - 79107
14:00~16:00 GKiD1 - kolokvij
25
10:00~12:00 2.parcijalni ispit iz OrgK
12:00~13:00 Biokemija-parcijalni kolokvij, Šprung
13:00~16:00 Kolokvij Biologija stanice (Bezić, Vuko)
26
09:00~11:00 MA2-kolokvij
27
28
10:00~13:00 ODJ-2. kolokvij
29
08:00~10:00 NAR - kolokvij
10:00~13:00 UNM-2. kolokvij
14:00~16:00 UUI - kolokvij
30
11:00~15:00 Kolokvij Kvantna fizika II
31
09:00~12:00 2. kolokvij UAAG
14:00~17:00 2.kolokvij Matematika(B-K)
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
Ostalo
Raspored
Dan:
pro 30
|
pro 31
|
sij 01
|
sij 02
|
sij 03
|
sij 04
|
[
sij 05
]
|
sij 06
|
sij 07
|
sij 08
|
sij 09
|
sij 10
|
sij 11
|
sij 12
Tjedan:
pro 03
|
pro 10
|
pro 17
|
pro 24
|
[
pro 31
]
|
sij 07
|
sij 14
|
sij 21
|
sij 28
Mjesec:
stu 2018
|
pro 2018
|
[
sij 2019
]
|
velj 2019
|
ožu 2019
|
tra 2019
|
svi 2019
|
lip 2019
|
srp 2019