PMFST
Rezervacije dvorana
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
sij
velj
ožu
tra
svi
lip
srp
kol
ruj
lis
stu
pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Odjel
Amfiteatri 3F
Biologija
FESB
Fizika
Forenzika
Informatika
Kemija
Matematika
Politehnika
Zajedničke dvorane
Dvorane
3F-A0-1 (PMF)
3F-A0-2 (KTF)
3F-A0-3 (PFST)
3F-A1-1 (PMF)
3F-A1-2 (PFST)
3F-A1-3 (PFST)
listopada 2018
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
studenoga 2018
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
prosinca 2018
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
studenoga 2018 - Amfiteatri 3F - 3F-A0-1 (PMF)
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
1
08:00~10:00 Psihologija odgoja i obrazovanja I / P - 79106
10:00~12:00 Didaktika / P - 79107
12:00~14:00 Didaktika / S - 79107
2
08:00~12:00 Zoric DPPO
3
4
5
08:00~10:00 Programiranje I / P - 79243
10:00~12:00 Strukture podataka i algoritmi / P - 79282
12:00~14:00 Programiranje I / P - 79243
14:00~16:00 Osnove elektrotehnike i elektronike / P - 172983
17:00~19:00 Osnove elektronike I / P - 79386
6
08:00~10:00 Napredne arhitekture računala / P - 147912
10:00~12:00 Uvod u umjetnu inteligenciju / P - 79324
12:00~16:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 172985
16:00~18:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 173165
7
10:00~11:00 Osnove biokemije / S - 134015
11:00~13:00 Biokemija I / P - 61086
13:00~14:00 Biokemija I / S - 61086
14:00~15:00 Sociologija znanosti / P - 60523
15:00~16:00 Sociologija znanosti / S - 60523
18:00~19:00 Sociologija odgoja i obrazovanja / P - 133963
19:00~====> Sociologija odgoja i obrazovanja / S - 133963
8
08:00~10:00 Psihologija odgoja i obrazovanja I / P - 79106
10:00~12:00 Didaktika / P - 79107
12:00~14:00 Didaktika / S - 79107
14:00~17:00 Matematička analiza II
9
10:00~11:00 Nadoknada ED1
11:00~13:00 Kvantna fizika II - nadoknada
13:00~15:00 1.parc.ispit OsK1
10
11
12
08:00~10:00 Programiranje I / P - 79243
10:00~12:00 Strukture podataka i algoritmi / P - 79282
12:00~14:00 Programiranje I / P - 79243
14:00~16:00 Osnove elektrotehnike i elektronike / P - 172983
17:00~19:00 Osnove elektronike I / P - 79386
13
08:00~10:00 Napredne arhitekture računala / P - 147912
10:00~12:00 Uvod u umjetnu inteligenciju / P - 79324
12:00~16:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 172985
16:00~18:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 173165
14
09:00~10:00 Teorija igara / A - 111893
10:00~11:00 Osnove biokemije / S - 134015
11:00~13:00 Biokemija I / P - 61086
13:00~14:00 Biokemija I / S - 61086
14:00~15:00 Sociologija znanosti / P - 60523
15:00~16:00 Sociologija znanosti / S - 60523
18:00~19:00 Sociologija odgoja i obrazovanja / P - 133963
19:00~====> Sociologija odgoja i obrazovanja / S - 133963
15
08:00~10:00 Psihologija odgoja i obrazovanja I / P - 79106
10:00~12:00 Didaktika / P - 79107
12:00~14:00 Didaktika / S - 79107
16
10:00~11:00 Nadoknada ED1
12:00~15:00 OEE Kolokvij + nadoknade
16:00~19:00 Obrana doktorskog rada M. Pozar
17
18
19
12:00~15:00 Analitička kemija 1 i Analitičke metode -parcijalni ispit
16:00~19:00 OE1 Kolokvij
20
12:00~15:00 OMA - kolokvij
21
08:00~10:00 Prvi kolokvij - ML
10:00~11:00 Matematicka logika
11:00~14:00 Kolokvij iz Kvantne fizike II
22
10:00~12:00 Kolokvij biologija stanice (Bezić, Vuko)
23
08:00~09:00 Kolokvij BIokemija I
09:00~11:00 kolokvij iz ED1
11:00~13:00 kolokvij iz OrgK
13:00~15:00 Kolokvij I iz Molekularne biologije
24
25
26
08:00~10:00 Programiranje I / P - 79243
10:00~12:00 Strukture podataka i algoritmi / P - 79282
12:00~14:00 Programiranje I / P - 79243
14:00~16:00 Osnove elektrotehnike i elektronike / P - 172983
17:00~19:00 Osnove elektronike I / P - 79386
27
08:00~10:00 Napredne arhitekture računala / P - 147912
10:00~12:00 Uvod u umjetnu inteligenciju / P - 79324
12:00~16:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 172985
16:00~18:00 Strani jezik u struci I (Engleski) / S - 173165
28
10:00~11:00 Osnove biokemije / S - 134015
11:00~13:00 Biokemija I / P - 61086
13:00~14:00 Biokemija I / S - 61086
14:00~15:00 Sociologija znanosti / P - 60523
15:00~16:00 Sociologija znanosti / S - 60523
18:00~19:00 Sociologija odgoja i obrazovanja / P - 133963
19:00~====> Sociologija odgoja i obrazovanja / S - 133963
29
08:00~10:00 Psihologija odgoja i obrazovanja I / P - 79106
10:00~12:00 Didaktika / P - 79107
12:00~14:00 Didaktika / S - 79107
14:00~16:00 GKiD1 - kolokvij
30
09:00~14:00 Forenzika - predavanje i edukacija
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
Ostalo
Raspored
Dan:
stu 13
|
stu 14
|
stu 15
|
stu 16
|
stu 17
|
stu 18
|
[
stu 19
]
|
stu 20
|
stu 21
|
stu 22
|
stu 23
|
stu 24
|
stu 25
|
stu 26
Tjedan:
lis 22
|
lis 29
|
stu 05
|
stu 12
|
[
stu 19
]
|
stu 26
|
pro 03
|
pro 10
|
pro 17
Mjesec:
ruj 2018
|
lis 2018
|
[
stu 2018
]
|
pro 2018
|
sij 2019
|
velj 2019
|
ožu 2019
|
tra 2019
|
svi 2019