PMFST
Rezervacije dvorana
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
sij
velj
ožu
tra
svi
lip
srp
kol
ruj
lis
stu
pro
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Odjel
Amfiteatri 3F
Biologija
FESB
Fizika
Forenzika
Informatika
Kemija
Matematika
Politehnika
Zajedničke dvorane
Dvorane
3F-A0-1 (PMF)
3F-A0-2 (KTF)
3F-A0-3 (PFST)
3F-A1-1 (PMF)
3F-A1-2 (PFST)
3F-A1-3 (PFST)
siječnja 2021
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
veljače 2021
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
ožujka 2021
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
veljače 2021 - Amfiteatri 3F - 3F-A0-1 (PMF)
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
1
10:00~12:00 Kolokvij Opća biologija Paladin
12:00~15:00 OEE Ispit
2
09:00~12:00 ispit MMF
13:00~15:00 Ispit iz kolegija Uvod u GIS
15:00~16:00 ENG ISPIT I
16:00~18:00 UMLiTS-pismeni
3
10:00~11:00 POK1
12:00~14:00 Rezervacija za SOSM
4
10:00~12:00 Osnove kemije - prvi rok
12:00~14:00 Analitička kemija 1 - prvi rok
14:00~17:00 Matematika (BK)
17:00~====> KDMA
5
08:00~10:00 Histologija_Bočina
10:00~12:00 Mikrobiologija-Ana Maravić
12:00~14:00 Rezervacija za SOSM
6
7
8
08:00~10:00 Rezervacija za Zdravstvene studije
10:00~13:00 Ipit KFII i PZiO
14:00~16:00 Rezervacija za SOSM
9
09:00~11:00 Opća i anorganska kemija - prvi rok
12:00~14:00 OK1
10
10:00~12:00 OrgK i OKF
12:00~14:00 Rezervacija za SOSM
11
10:00~12:00 Rezervacija za SOSM
12:00~14:00 Kemija I - prvi rok
14:00~16:00 Praktikum iz analitičke kemije 1 - prvi rok
12
08:00~10:00 pismeni ispit Fiziologija bilja
10:00~12:00 UNM ispit
12:00~15:00 Ispit iz Opće zoologije
15:00~17:00 MAT1-pismeni
13
14
15
12:00~15:00 OEE, OE1 Ispiti
16
09:00~12:00 ispit MMF
13:00~15:00 Uvod u GIS- ispit
17
10:00~11:00 POK1
12:00~14:00 Rezervacija za SOSM
18
10:00~12:00 Osnove kemije - drugi rok
12:00~14:00 Analitička kemija 1 - drugi rok
14:00~17:00 Ispit iz matematike
19
10:00~11:00 Rezervacija za Mediteransku poljoprivredu
11:00~12:00 Farmaceutska botanika
12:00~14:00 Rezervacija za SOSM
20
21
22
10:00~13:00 Ipit KFII i PZiO
14:00~16:00 Rezervacija za SOSM
23
09:00~11:00 Opća i anorganska kemija - drugi rok
12:00~14:00 OK1
24
10:00~12:00 OrgK i OKF
12:00~14:00 Rezervacija za SOSM
25
10:00~12:00 Rezervacija za SOSM
12:00~14:00 Kemija I - drugi rok
14:00~16:00 Praktikum iz analitičke kemije 1 - drugi rok
26
10:00~12:00 UNM ispit
12:00~14:00 pismeni ispit Opća biologija
14:00~16:00 MAT1-pismeni
27
28
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
Ostalo
Raspored
Dan:
velj 06
|
velj 07
|
velj 08
|
velj 09
|
velj 10
|
velj 11
|
[
velj 12
]
|
velj 13
|
velj 14
|
velj 15
|
velj 16
|
velj 17
|
velj 18
|
velj 19
Tjedan:
sij 11
|
sij 18
|
sij 25
|
velj 01
|
[
velj 08
]
|
velj 15
|
velj 22
|
ožu 01
|
ožu 08
Mjesec:
pro 2020
|
sij 2021
|
[
velj 2021
]
|
ožu 2021
|
tra 2021
|
svi 2021
|
lip 2021
|
srp 2021
|
kol 2021