PMFST
Rezervacije dvorana
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
sij
velj
ožu
tra
svi
lip
srp
kol
ruj
lis
stu
pro
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Odjel
Amfiteatri 3F
Biologija
FESB
Fizika
Forenzika
Informatika
Kemija
Matematika
Politehnika
Zajedničke dvorane
Dvorane
3F-A0-1 (PMF)
3F-A0-2 (KTF)
3F-A0-3 (PFST)
3F-A1-1 (PMF)
3F-A1-2 (PFST)
3F-A1-3 (PFST)
siječnja 2022
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
veljače 2022
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
ožujka 2022
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
veljače 2022 - Amfiteatri 3F - 3F-A0-1 (PMF)
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
1
11:00~12:00 Sociologija odgoja i obrazovanja ISPIT
12:00~14:00 Ispit iz Genetike i biotehnologije u agrikulturi
17:00~18:00 UR Ispit
2
10:00~12:00 ispit iz POK1 i Analit.k.1
16:00~17:00 NMN ISPIT
17:00~18:00 SOCIOLOGIJA ZNANOSTI ISPIT
3
08:00~12:00 Rezervacija ispiti - DHZ
12:00~14:00 Modeliranje i simulacija - Ispit
4
11:00~13:00 Uvod u računarstvo - Ispit
5
08:00~12:00 Forenzika . ispit matematika
6
7
12:00~14:00 EJ
15:00~17:00 Ispit Biologija stanice
8
10:00~12:00 Ispit Materijali
9
08:00~10:00 ispit iz OK1 i Praktikum iz analit.k.1
10:00~13:00 TMiC
13:00~14:00 ispit kralježnjaci
19:00~====> Kolokvij SMD-a
10
16:00~18:00 UNM ispit
11
08:00~10:00 MAT1-pismeni
11:00~12:00 Kolokvij I iz Praktikuma iz genetike
12:00~14:00 Ispit_Osnove mikrobiologije
12
13
14
12:00~15:00 OEE ispit
15
10:00~13:00 OM - pismeni
17:00~18:00 Upravljanje razredom ISPIT
18:00~19:00 Sociologija odgoja i obrazovanja ISPIT
16
10:00~12:00 ispit iz POK1 i Analit.k.1
14:00~16:00 LA1-pismeni
16:00~17:00 NMN ISPIT
17:00~18:00 SOCIOLOGIJA ZNANOSTI ISPIT
17
08:00~12:00 Rezervacija ispiti - DHZ
12:00~15:00 Ispit - matematika BK B
18
10:00~12:00 MAIII drugi ispit
17:00~19:00 OE1 ispit
19
20
21
11:00~13:00 Str j I
22
08:00~10:00 Biokemija (Šprung)
10:00~12:00 Materijali
23
08:00~10:00 ispit iz OK1 i Praktikum iz analit.k.1
10:00~13:00 TMiC
24
25
08:00~10:00 MAT1-pismeni
11:00~12:00 Kolokvij iz Praktikuma iz genetike
12:00~14:00 Ispit_Osnove mikrobiologije
26
27
28
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
Ostalo
Raspored
Dan:
velj 10
|
velj 11
|
velj 12
|
velj 13
|
velj 14
|
velj 15
|
[
velj 16
]
|
velj 17
|
velj 18
|
velj 19
|
velj 20
|
velj 21
|
velj 22
|
velj 23
Tjedan:
sij 17
|
sij 24
|
sij 31
|
velj 07
|
[
velj 14
]
|
velj 21
|
velj 28
|
ožu 07
|
ožu 14
Mjesec:
pro 2021
|
sij 2022
|
[
velj 2022
]
|
ožu 2022
|
tra 2022
|
svi 2022
|
lip 2022
|
srp 2022
|
kol 2022