PMFST
Rezervacije dvorana
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
sij
velj
ožu
tra
svi
lip
srp
kol
ruj
lis
stu
pro
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Odjel
Amfiteatri 3F
Biologija
FESB
Fizika
Forenzika
Informatika
Kemija
Matematika
Politehnika
Zajedničke dvorane
Dvorane
3F-A0-1 (PMF)
3F-A0-2 (KTF)
3F-A0-3 (PFST)
3F-A1-1 (PMF)
3F-A1-2 (PFST)
3F-A1-3 (PFST)
svibnja 2021
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipnja 2021
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
srpnja 2021
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipnja 2021 - Amfiteatri 3F - 3F-A1-1 (PMF)
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
1
08:00~10:00 Objektno orijentirano programiranje / P - 79284
10:00~12:00 Operacijski sustavi / P - 79328
12:00~15:00 Animalna fiziologija / P - 133994
16:00~18:00 Informatički menadžment / P - 82779
18:00~====> Elementarna geometrija
2
08:00~10:00 Organska kemija II / P - 60943
10:00~11:00 Opca kemijaa II / P - 60361
11:00~12:00 Informatika / P - 79340
12:00~13:00 Pozitivna psihologija / S - 79234
13:00~14:00 Pozitivna psihologija / P - 79234
15:00~17:00 Statistika / P - 201568
17:00~18:00 Statistika / A - 201568
3
10:00~11:00 Organska kemija II / P - 60943
11:00~12:00 Organska kemija II / S - 60943
12:00~14:00 Psihologija odgoja i obrazovanja II / S - 60986
14:00~16:00 Elementarna geometrija / A - 111939
16:00~18:00 Molekularna genetika /P - 212278
18:00~====> Programiranje mrežnih aplikacija / P - 79327
4
09:00~12:00 Anatomija i histologija / P - 201630
12:00~14:00 Alge i gljive / P - 173066
14:00~16:00 Primjena statistike u istraživanju obrazovanja / P
16:00~17:00 Primjena statistike u istraživanju obrazovanja / M
5
6
7
08:00~10:00 Primijenjena statistika / P - 87288
10:00~12:00 Anatomija čovjeka / P - 133976
12:00~14:00 Opća kemija II / P - 60361
14:00~16:00 Beskralježnjaci / P - 173061
17:00~19:00 Arhitektura računala / P - 79288
8
08:00~10:00 Objektno orijentirano programiranje / P - 79284
10:00~12:00 Operacijski sustavi / P - 79328
12:00~15:00 Animalna fiziologija / P - 133994
16:00~18:00 Informatički menadžment / P - 82779
18:00~====> Elementarna geometrija
9
08:00~10:00 Organska kemija II / P - 60943
10:00~11:00 Opca kemijaa II / P - 60361
11:00~12:00 Informatika / P - 79340
12:00~13:00 Pozitivna psihologija / S - 79234
13:00~14:00 Pozitivna psihologija / P - 79234
15:00~17:00 Statistika / P - 201568
17:00~18:00 Statistika / A - 201568
18:00~19:00 Statistika
19:00~====> EMS1 - kolokvij
10
08:00~09:00 nastupno predavanje
09:00~10:00 ENG
10:00~11:00 Organska kemija II / P - 60943
11:00~12:00 Organska kemija II / S - 60943
12:00~14:00 Psihologija odgoja i obrazovanja II / S - 60986
14:00~16:00 Elementarna geometrija / A - 111939
16:00~18:00 Molekularna genetika /P - 212278
18:00~====> Programiranje mrežnih aplikacija / P - 79327
11
09:00~12:00 Anatomija i histologija / P - 201630
12:00~14:00 Alge i gljive / P - 173066
14:00~16:00 Primjena statistike u istraživanju obrazovanja / P
16:00~17:00 Primjena statistike u istraživanju obrazovanja / M
12
10:00~12:00 Kompleksna analiza - 2.kolokvij
13
14
10:00~13:00 Kolokvij Kombinatorika
18:00~====> Informatika - Kolokvij
15
11:00~13:00 EG - 2. kolokvij
15:00~17:00 AS 2.kolokvij
16
08:00~10:00 Matematika II
10:00~12:00 Kolokvij Uvod u fiziku (IT)
13:00~15:00 AM - parcijalni ispit 2
17
08:00~10:00 kolokvij OK2
10:00~13:00 Kolokvij TG
14:00~17:00 Matematika III - 2. kolokvoj
18
10:00~12:00 Parcijalni kolokvij Biokemija
12:00~15:00 Drugi kolokvij-UV
15:00~18:00 Matematika III - 2. kolokvij
19
20
21
10:00~12:00 POK2 i OrgK2
13:00~15:00 Opća fizika ispit
22
23
09:00~11:00 Kompleksna analiza - ispit
11:00~13:00 GKiD2
13:00~15:00 Kolokvij II iz Molekularne genetike
24
08:00~10:00 Matematika II
10:00~12:00 1. ispitni rok - Uvod u fiziku (IT)
12:00~14:00 Ispit anatomija čovjeka
25
15:00~18:00 LA II, M 3 - 1. rok
26
27
28
08:00~09:00 ZK Kemija II
09:00~11:00 UV ispit
11:00~13:00 POrgK, Organska kemija i biokemija
13:00~15:00 EMS1
29
11:00~13:00 Informatika - Ispit
13:00~17:00 UT - pismeni ispit
30
09:00~12:00 Arhitektura računala - ispit
12:00~14:00 Ispit iz Anatomije i histologije
<< Prethodni
Idi na sadašnji mjesec
Sljedeći >>
Ostalo
Raspored
Dan:
lip 12
|
lip 13
|
lip 14
|
lip 15
|
lip 16
|
lip 17
|
[
lip 18
]
|
lip 19
|
lip 20
|
lip 21
|
lip 22
|
lip 23
|
lip 24
|
lip 25
Tjedan:
svi 17
|
svi 24
|
svi 31
|
lip 07
|
[
lip 14
]
|
lip 21
|
lip 28
|
srp 05
|
srp 12
Mjesec:
tra 2021
|
svi 2021
|
[
lip 2021
]
|
srp 2021
|
kol 2021
|
ruj 2021
|
lis 2021
|
stu 2021
|
pro 2021